תודה על השארת הפרטים אחזור אליכם בהקדם

לצאת מתקיעות בחיים

תקיעות בחיים

החיים במאה ה-21 מספקים לנו מצד אחד שלל הזדמנויות להגשמה, בכל התחומים, אבל מצד שני גם מייצרים בלא מעט מקרים רף ציפיות מאוד גבוה. למרות התחושה הרווחת שהכל אפשרי בימינו, יש לא מעט בני אדם שחווים תקיעות של ממש.

קרא עוד »
טיפול קצר מועד

טיפול קצר מועד בצפון

אנשים רבים רוצים לשנות את החיים שלהם. הסיבה לכך יכולה להיות הפרעת חרדה שמגבילה אותם – למשל פחד קהל או חרדת טיסות, ביטחון עצמי נמוך שלא מאפשר את מיצוי היכולות, תחושת תקיעות בחיים האישיים או המקצועיים

קרא עוד »
טיפול בדמיון מודרך

טיפול בדמיון מודרך

הדמיון שלנו הוא משאב רב עוצמה. עוד כדאי לדעת שהמוח לא יודע להבדיל בין מציאות לבין דמיון, ולכן גם חוויות שמתרחשות "רק" בתוך הראש שלנו משפיעות על התפישה, דפוסי החשיבה וההתנהגות שלנו

קרא עוד »
דימוי עצמי נמוך

דימוי עצמי נמוך

דימוי עצמי הוא האופן שבו אדם תופש את עצמו – את האישיות שלו, את האינטראקציות השונות שלו עם אחרים, את המראה החיצוני, את ההישגים בחיים ועוד. דימוי עצמי נמוך פירושו ייחוס ערך נמוך לכל המרכיבים הנ"ל או לחלקם, בהשוואה לאנשים אחרים וגם בפני עצמם. הנזק של דימוי עצמי נמוך – גבוה.

קרא עוד »
אימון אישי להצלחה

אימון אישי להצלחה

אימון NLP הוא דרך אפקטיבית מאוד להתגבר על כל אותם חסמים שנמצאים בתוכנו. כשהחסמים נעלמים, הדרך להצלחה סלולה וקלה, ועוד יתרון משמעותי של אימון אישי להצלחה בשיטה זו הוא שהתהליך ממוקד ולכן קצר מועד.

קרא עוד »

איך להתגבר על פחד קהל?

עמידה מול קהל אולי נראית כמשימה בלתי אפשרית – אבל בעזרת מאמן NLP מיומן ניתן לנטרל את הפחד ולהעלים אותו לגמרי, הכנסו וגלו איך מתגברים עליו ביעילות בעזרת ה-NLP.

קרא עוד »
Call Now Button